Czym cechują się laptopy HP 255 G7?

Laptop HP 255 G7 to między innymi najnowsza technologia, a także bardzo wytrzymała obudowa, która odpowiednio chroni nasze urządzenia

Nie brakuje osób, które decydują się na taki właśnie sprzęt. Jest on rekomendowany do użytku domowego oraz firmowego. Co warto wiedzieć na temat takiego właśnie sprzętu przenośnego?

Najważniejsze parametry techniczne

Laptop HP 255 G7 to między innymi najnowsza technologia, a także bardzo wytrzymała obudowa, która odpowiednio chroni nasze urządzeniaLaptop HP 255 G7 to między innymi najnowsza technologia, a także bardzo wytrzymała obudowa, która odpowiednio chroni nasze urządzenia (www.mk-notebook.pl). Na uwagę zasługuje na pewno system Windows 10Pro, procesor AMD Ryzen™, a także wiele innych podzespołów. Fachowcy zadbali o pamięć DDR4, która jest bardzo często chwalona przez Klientów. Nie brakuje osób, które zastanawiają się, jaka jest tutaj maksymalna pojemność pamięci. Wynosi ona dokładnie 8 GB pamięci DDR4. Ważnym aspektem jest również wewnętrzna pamięć masowa, która też robi pozytywne wrażenie. Specjaliści zatroszczyli się również o odpowiednią kartę graficzną, a także dźwiękową.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat konkretnego sprzętu? Jego waga to niecałe 2 kg. Nie da się ukryć, że w wielu sytuacjach ma to spore znaczenie – szczególnie, jeśli macie zamiar przemieszczać się z tym przenośnym komputerem po mieście, często jeździć z nim na wyjazdy delegacyjne itp. Wymiary opisywanego dzisiaj komputera to 37,6 × 24,6 × 2,25 cm. Czas pracy akumulatora, wariant maksymalny, to ponad 10 godzin. Nie będziecie narzekać również na aparat. Porty RJ-45 i HDMI gwarantują natomiast bezproblemowe podłączenie do tak naprawdę wszystkich urządzeń peryferyjnych. Klienci chwalą również atrakcyjne warunki finansowe. Nic zatem dziwnego, że tego typu komputery są coraz popularniejsze wśród pracowników rozmaitych firm, biznesmenów, handlowców itp. Jeśli interesują Was tego typu urządzenia elektroniczne, to warto zapoznać się z ofertą sklepów internetowych albo stacjonarnych właśnie z tym elektronicznym asortymentem.

Obraz StartupStockPhotos z Pixabay