Dell Latitude 5320 – jeszcze jedna ciekawa opcja

Dell Latitude 5320 to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, który uznawany jest za bardzo dobry ze względu na jego żywotność

Sprzęt taki jak Dell Latitude 5320 to też system operacyjny Windows 10, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, Bluetooth, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, wbudowany mikrofon, dysk twardy typu SSD o pojemności 2000 GB, kamera internetowa, cztery porty typu USB, jeden port HDMI, podświetlana klawiatura, niska masa własna, czytnik linii papilarnych, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria i urodziwa obudowa. Modelem tym raczej nie zadowoli się informatyk, który chce obrabiać materiał filmowy w jakości 4K, ale nawet on chce mieć drugi lekki laptop, bo na ciężkim wykonuje pracę wymagające, a na lekkim te wymagające mobilności. Natomiast pracująca kobieta nabywa taki lekki laptop, po to by jeździł wraz z nią w jej średniej torebce, czyli w jej aucie służbowym na tylnej kanapie.

Dell Latitude 5320 to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, który uznawany jest za bardzo dobry ze względu na jego żywotnośćKobieta pracująca doceni też Bluetooth w modelu Dell Latitude 5320 (więcej: amt-notebooki.pl), bo za pomocą tego dodatku przesyła bezprzewodowo filmiki i zdjęcia z własnego smartfona. Ten konkretny model Dell ma też matową matrycę, dzięki której można pracować w ogrodzie pod gruszą w ciepły wiosenny dzień, ale ta matryca wpisuje się szerzej w konieczność pracy mobilnej, czyli na chwilę obecną bardzo wiele laptopów markowych ja ma, a nawet trafia ona do tych nie markowych i tanich. Podobnie jest też z podświetlaną klawiaturą, która przydaje się do pracowania wieczorami na tarasie otulonym winoroślami.

Dell Latitude 5320 to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, który uznawany jest za bardzo dobry ze względu na jego żywotność. Mowa tu dokładnie o tym, że nawet po tych pięciu latach użytkowania funkcjonuje tak jak nowy lub niemal tak jak nowy, a procesory z tych bardzo tanich laptopów już po dwóch latach funkcjonują znacznie słabiej. Wiele znaczy też i to, że ten markowy model to też ciekawe detale upiększające, a kobiety pracujące uwielbiają połączenie często polecanej marki i piękna.