Dell Precision 15 3540 – stylowa stacja robocza w postaci laptopa

Biznes to sfera, w której liczy się każdy szczegół. Aby osiągać zadowolające wyniki i inspirować swoich współpracowników, musimy wyposażyć się w narzędzia odpowiedniego typu zapewniające wysoką wydajność i bezawaryjność. Jedną z takich biznesowych propozycji jest nowoczesna stacja robocza zaprezentowana w formie mobilnego notebooka.  Dell Precision 15 3540 zaskakuje zarówno niską waga, jak i czas pracy na baterii o pojemności 68 Wh.

Dell Precision 15 3540 – niezawodna stacja robocza do pracy i podróży

Biznes to sfera, w której liczy się każdy szczegółNowy laptop Dell Precision 15 3540 to stacja robocza dostosowana do najnowszych standardów biznesowych i trendów pomocnych w pracy. Dzięki dobraniu optymalnego zestawu komponentów, przenośny komputer waży jedynie 1,83 kg, oferując niezastąpioną wydajność. Wewnątrz urządzenia znajdziemy procesor marki Intel Core i7 we wsparciu opcjonalnej karty graficznej AMD Radeon Pro, na której zainstalowano 2 GB pamięci wideo. Domyślnie Dell Precision 3540 laptop będzie działał na zintegrowanej karcie graficznej Intel. Potężna jednostka centralna i układ graficzny będą działać w towarzystwie szybkiej pamięci RAM DDR4 w ilości 8 – 32 GB o taktowaniu 2400 MHz w zależności od upodobań klienta.

Przy pierwszym uruchomieniu systemu naszym oczom ukaże się preinstalowany system Windows 10 Pro. Nie ma zatem wątpliwości co do zabezpieczeń i bezpieczeństwa przeprowadzanych działań. Nasza prywatność będzie chroniona przez osłonkę na kamerkę, natomiast za polepszenie produktywności odpowie opcjonalny czytnik linii papilarnych wspierający technologię Microsoft Windows Hello. Jeśli chodzi o porty, zerkając na prawę strony uzyskamy dostęp do portów USB 3.1 pierwszej generacji, czytnika kart pamięci, gniazda audio, portu HDMi, RJ-45 oraz blokady zabezpieczającej. Po stronie  przeciwnej znalazło się gniazdo zasilania sieciowego, pojedynczy port USB C, drugi port USB 3.1 i opcjonalny czytnik kart inteligentnych.

Obraz StartupStockPhotos z Pixabay