Dell Vostro 3501 – dość tania opcja

Laptop taki jak Dell Vostro 3501 to w przypadku tej taniej opcji system operacyjny Windows 10, 4 GB pamięci RAM, 1000 GB na dysku typu HDD, 15,6 cala ekranu, procesor Core i3 o dwóch rdzeniach, matowa matryca, wbudowany mikrofon, Bluetooth, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, niska masa własna i pojemna bateria. Dla typowej kobiety pracującej ten konkretny laptop jest jedną z ciekawszych opcji, bo jest on lekki, ma Bleutooth, dzięki któremu dane przesyła się bezprzewodowo i wszechstronny czytnik kart pamięci. Jeśli chodzi o ten osprzęt dodatkowy to model ten imponuje, ale na dokładkę nie ma on napędu optycznego, który jest raczej nie jest koniecznością w czasach obecnych, bo wiele programów można pobrać z sieci i to bezpłatnie.

Laptop taki jak Dell Vostro 3501 to w przypadku tej taniej opcji system operacyjny Windows 10, 4 GB pamięci RAM, 1000 GB na dysku typu HDD, 15,6 cala ekranu, procesor Core i3 o dwóch rdzeniach, matowa matryca, wbudowany mikrofon, Bluetooth, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, niska masa własna i pojemna bateriaDell Vostro 3501 jeśli chodzi o tanią opcję to także brak czytnika linii papilarnych i matowa matryca. Droższe opcje mają te dwa dodatki, ale ten konkretny model jest tym tańszym, czyli to nie jakiś procesor o ośmiu rdzeniach, choć to nadal marka Dell, czyli ten konkretny laptop wolno się zużywa. Jednym słowem jego podzespoły elektroniczne na dłużej zachowują sprawność, a dzięki matowej matrycy da się pracować na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest słonecznie i znacznie ciekawiej niż w typowym nudnym biurze. Ta matryca jest też ostatnio opcją obowiązkową, bo wiele osób biznesu niestety pracuje w biegu.

Maszyna taka jak Dell Vostro 3501 to też uroda obudowy, czyli detale takie jak srebrna ramka wokół klawiatury lub coś w tym stylu. Kobiety pracujące uwielbiają takie detale upiększające, głównie ze względu na to, że jakoś wyglądają, oraz ze względu na to, że w przypadku markowych laptopów te detale wyglądają ciekawiej, a sam ten lepszy sprzęt na dłużej cieszy swoją urodą, czyli w porównaniu z tymi tanimi i śmiesznymi laptopami zawsze wypadnie o wiele lepiej.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com