Dell XPS 17 9700: laptop idealny dla grafika

Gdy potrzebny jest laptop do profesjonalnych zastosowań, to musi wyróżniać się wydajnością

Gdy potrzebny jest laptop do profesjonalnych zastosowań, to musi wyróżniać się wydajnością. Jeśli takiego sprzętu poszukuje ktoś pracujący z grafiką, zdjęciami, filmami, to kluczowa jest też jakość obrazu. Warto poznać laptop, który spodoba się takiej osobie.

Jaki powinien być sprzęt do zadań kreatywnych?

Gdy potrzebny jest laptop do profesjonalnych zastosowań, to musi wyróżniać się wydajnościąLaptop dedykowany pracom kreatywnym musi mieć pewne określone cechy. Notebook Dell XPS 17 9700 ma je wszystkie. Nowoczesny procesor Intel Comet Lake H, wydajny układ graficzny, duże ilości pamięci RAM gwarantują wydajność i niezawodność. Prace związane z grafiką mocno obciążają, dlatego laptop musi być pod względem wydajności ponadprzeciętny. Powinien mieć też duży ekran i zapewniać doskonałą jakość obrazu.

W laptopach Dell XPS 17 9700 znalazł się ekran o przekątnej 17 cali (http://www.mzcomputers.pl/laptop-dell-xps-17-9700/). Jasność 500 nitów powinna zadowolić najbardziej wymagających, tym bardziej że ekran występuje w dwóch wersjach. Można wybrać lepszą dla siebie. Można wybierać między matowym 1920 x 1200 i błyszczącym o rozdzielczości 3840 x 2400. Obydwa gwarantują doskonałe odwzorowanie kolorów. Druga wersja to ekran dotykowy. Laptop Dell jest taki, jaki powinien być, gdy ma służyć pracom kreatywnym. Jego główne zalety to:

  • wydajność,
  • ekran 17 cali,
  • doskonała jakość obrazu.

Inne zalety laptopa Dell XPS 17

Notebook jest smukły i elegancko się prezentuje. Choć ma ekran 17-calowy, to nie jest duży i nieporęczny. Jego wielkość jest taka jak w laptopach z ekranem 15-calowym. Jest to więc bardzo dobry sprzęt do pracy kreatywnej mobilnej. Pojemność baterii wynosi 97 Wh.

Z laptopem Dell XPS 17 9700 nawet najbardziej wymagająca praca z grafiką czy ze zdjęciami to czysta przyjemność. Duży ekran i doskonała jakość obrazu to zalety, które doceni się nie tylko przy pracy. Ten elegancki, nowoczesny, mobilny sprzęt może służyć rozrywce.

Technologia autorstwa wayhomestudio - pl.freepik.com