HP 340S G7

Musicie niedługo zdecydować się na nowy sprzęt komputerowy?

Musicie niedługo zdecydować się na nowy sprzęt komputerowy? Wszystko jest związane z tym, że stare akcesoria z tej kategorii coraz częściej odmawiają Wam posłuszeństwa i nie działają do końca optymalnie? W takim razie należy postawić na komputery sprawdzone oraz pod wieloma względami zweryfikowane. W tym gronie jest na przykład HP 340S G7.

Charakterystyka HP 340S G7

Musicie niedługo zdecydować się na nowy sprzęt komputerowy? Co warto wiedzieć na temat komputerów z tej konkretnej kategorii? Są one stosunkowo tanie. Nikt nie narzeka zatem na kwestie finansowe w obrębie tego konkretnego tematu. Należy podkreślić, że elementy HP 340S G7 są także bardzo uniwersalne. Mogą być bez żadnego problemu stosowane do różnych zadań biurowych. Konstrukcja jest solidna, wytrzymała oraz mało skomplikowana. Dodatkowo relatywnie lekka. Należy zwrócić uwagę na aspekt, że tego typu komputery mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w sposób stacjonarny. Bardzo dobrze sprawdzają się również w czasie podróży delegacyjnych.

Przejdźmy do najważniejszych parametrów. Okazuje się, że komputery z tej konkretnej serii zostały między innymi wyposażone w procesor Intel 10. generacji Ice Lake. Klienci bez żadnego problemu mogą zdecydować się nawet na do 16 GB RAM, czy dysk M.2 – w standardzie SATA albo NVMe. Charakteryzują się też 14-calową matryca IPS Full HD (alternatywnie do wyboru jest TN HD). Na uwagę zasługuje fakt, że opisywane dzisiaj akcesoria elektroniczne są nie tylko nowoczesne, wydajne, eleganckie. Nikt nie narzeka również na wagę. Należy zauważyć, że tutaj ten parametr wynosi maksymalnie 1,47 kg. Eksperci podkreślają, że komputery z tej serii są także bardzo energooszczędne. To również wpływa na warunki finansowe. To wszystko ma natomiast wpływ na to, iż sprzęty z tej kategorii są rok po roku kalendarzowym coraz częściej wybierane…

Coffee obraz autorstwa freepic.diller - www.freepik.com