HP ProBook 630 G8 z wbudowaną kamerką i zintegrowaną kartą

HP ProBook 630 G8 stanowi kolejne urządzenie z popularnej serii 600

HP ProBook 630 G8 stanowi kolejne urządzenie z popularnej serii 600 (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/hp-probook-630-g8-informacje-w-pigulce/). Na jego pokładzie znajduje się ekran z matrycą IPS, która oferuje szerokie kąty widzenia. Ten model wyposażony jest w przekątną ekranu wynoszącą 13,3 cala. Warto zauważyć, że komputer ten wizualnie jest bardzo podobny do swojego sąsiedniego urządzenia, czyli do wersji ProBook 430 G8. Te komputery łączy przede wszystkim ergonomia, funkcjonalność i kompaktowość. Na stanie tego urządzenia znajdują się dobrej jakości procesory od Intel Core i5 1135G7. 8 oraz 16 GB stanowi podstawę pamięci w tym urządzeniu. Co ważne, można ją opcjonalnie rozszerzyć do około 62 GB. Komputer wyposażony jest w zintegrowany układ graficzny od Intel UHD Graphics, Intel Iris Xe Graphics.

HP ProBook 630 G8 z 4-rdzeniowym procesorem

HP ProBook 630 G8 stanowi kolejne urządzenie z popularnej serii 600Komputer jest dostępny z 4-rdzeniowym procesorem. Rozdzielczość Full HD daje odpowiednią jakość widzenia. Na pokładzie znajduje się najnowszy w ostatnim czasie system operacyjny Windows 10 Professional. W modelu tym znajduje się matowa matryca, która nie odzwierciedla śladów palców, jest bardzo elegancka. Jest ona doceniana w biznesowym looku.

Za design, funkcjonalność i ergonomię odpowiada podświetlana klawiatura, która daje dużo możliwości. Na pokładzie komputera znajduje się także porządny akumulator litowo-jonowy. Co ważne, może on pracować nawet do około dwunastu godzin. Producent określa, iż akumulator jest w stanie wytrzymać 760 minut czasu na pełnym ładowaniu. Na pokładzie komputera znajduje się jedno złącze USB typu C. Komputer jest niezwykle lekki i poręczny, waży on zaledwie 1,28 kilograma. W drodze przypomnienia warto wiedzieć, iż ten mobilny sprzęt posiada:

  • podświetlaną, designerską klawiaturę,
  • matową, biznesową matrycę,
  • procesor 4-rdzeniowy,
  • energooszczędny procesor Intel Core i5 1135G7,
  • akumulator litowo-jonowy działający do 12 godzin.
Zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com