HP ProBook 630 G8

HP ProBook 630 G8 to wysokiej klasy komputer mobilny z rodziny notbooków biznesowych

HP ProBook 630 G8 to wysokiej klasy komputer mobilny z rodziny notbooków biznesowych. Cechy charakteryzujące tego typu urządzenia to przede wszystkim kompaktowy rozmiar i niezwykle duże możliwości pracy mobilnej zamknięte w tej smukłej bryle. Ósma generacja tej cenionej serii komputerów produkowanych przez firmę cechuję się tym, że poprawia błędy poprzedników jednocześnie, nie zabierając cech, za które była ceniona w poprzednich rewizjach.

HP ProBook 630 G8 to wysokiej klasy komputer mobilny z rodziny notbooków biznesowychPierwsze co widzimy po wyjęciu urządzenia z pudełka to smukły elegancki komputer, na którego patrząc, przychodzi nam na myśl, że jest on do celów biznesowych. Smukła obudowa i minimalistyczny projekt powodują, że z komputer świetnie będziemy prezentowali się na wszelakich spotkaniach biznesowych czy podczas pracy w podróży. Kiedy otworzymy klapę ukarze się nam 13-calowa matowa matryca o rozdzielczości 1080p, która świetnie sprawdzi się nawet podczas pracy na dworze czy dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Klawiatura jest wyposażona w podświetlenie, skok klawiszy zadowoli każdą osobę która musi pisać dużą ilość tekstu każdego dnia. Poniżej klawiatury znajduję się duży touchpad, dzięki któremu będziemy mogli wygodnie nawigować w naszym komputerze. Złącza złączami znajdującymi się w komputerze są te, których będziemy potrzebowali najbardziej, czyli 3 porty USB 3.0, port HDMI i 1 złącze USB typu C.

Zaglądając pod obudowę znajdziemy wydajny procesor Intel Core i7, który jest procesor charakteryzujący się dużą wydajnością połączoną z maksymalnym oszczędzaniem prądu, dzięki czemu nasz komputer będzie mógł pracować naprawdę długo na baterii co jest nie bez znaczenia kiedy używamy komputera w podróży. Kolejnym elementem zapewniającym nam wysoką wydajność podczas pracy będzie szybki dysk SSD M.2 od 512 GB do 2 TB przestrzeni dyskowej. Pamięć RAM, jaką znajdziemy w tym urządzeniu to od 16 GB do aż 32 GB.

Zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com