HP ProBook x360 435 G7 – kolejna atrakcyjna wersja

HP ProBook x360 435 G7 to także wzmocniona konstrukcja, której szuka dość wielu potencjalnych nabywców

Kolejny atrakcyjny HP ProBook x360 435 G7 to 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor AMD RYZEN 5 4500 U o sześciu rdzeniach, 32 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 1000 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria, niska masa własna, czytnik linii papilarnych i atrakcyjna obudowa. Model ten jest opcją atrakcyjną dla typowej kobiety pracującej i to nie tylko ze względu na lekkość. W tym przypadku liczą się mikrofon i kamera internetowa tuż ponad ekranem, czyli dodatki dzięki którym można robić wideokonferencję z niemal dowolnej lokalizacji, taka konferencja to wydajniejsza forma kontaktu od klasycznej rozmowy telefonicznej.

HP ProBook x360 435 G7 to także wzmocniona konstrukcja, której szuka dość wielu potencjalnych nabywcówTego lepszego HP ProBook x360 435 G7 doceni także informatyk, który głównie zajmuje się obróbką materiału filmowego w jakości 4K. Tego typu fachowiec także potrzebuje lżejszej maszyny do pracy mobilnej, bo jego masywny laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach nie jest opcją najwygodniejszą do pracy mobilnej. Wiele znaczy też i to, że ten konkretny HP ma markową matową matrycę, dzięki której część pracy można wykonać na nasłonecznionym tarasie, czyli tam gdzie jest znacznie atrakcyjniej niż w tanio urządzonym biurze, które jest tylko ta nudna szarą wersja życia.

HP ProBook x360 435 G7 to także wzmocniona konstrukcja, której szuka dość wielu potencjalnych nabywców. Mowa tu dokładnie o tym, że model ten wytrzyma nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków z wysokości około metra na typową domową podłogę. Dla bardzo taniego laptopa taki upadek to synonim elektronicznej śmierci. Liczy się też i to, że ten HP ma też wiele detali upiększających, które spodobają się kobietom, bo one szukają i jakości i urody, która też jest dla nich bardzo ważną.