HP ProBook x360 435 G7 – przystępna opcja

Akuratny HP ProBook x360 435 G7 to też cała masa zalet dla kobiet, bo w jego przypadku lekkość łączy się z kamerą internetową i z mikrofonem

Ten często nabywany HP ProBook x360 435 G7 (więcej tutaj: http://amt-notebooki.pl/ciekawe-funkcje-w-laptopach/) to procesor AMD RYZEN 3 4300 U o czterech rdzeniach, ekran o przekątnej 13,3 cala, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 8 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, czytnik linii papilarnych, niska masa własna, wzmocniona konstrukcja i urodziwa obudowa. Model ten będzie pasował także specjalistom, którzy zazwyczaj zajmują się edycją materiału filmowego w jakości 4K. Mowa tu o tym, że oni używają zazwyczaj laptopa z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który wazy grubo ponad trzy kilogramy i dlatego też nie nadaje się do pracy mobilnej, bo ta masa to sporo męczenia się z noszeniem.

Akuratny HP ProBook x360 435 G7 to też cała masa zalet dla kobiet, bo w jego przypadku lekkość łączy się z kamerą internetową i z mikrofonemAkuratny HP ProBook x360 435 G7 to też cała masa zalet dla kobiet, bo w jego przypadku lekkość łączy się z kamerą internetową i z mikrofonem. Dlatego za jego pomocą można robić wideokonferencje i to z niemal dowolnej lokalizacji. Ta forma komunikacji jest obecnie preferowaną, ze względu na to, że na kamerce można wytłumaczyć znacznie więcej. Preferowaną obecnie opcją jest też matowa matryca, którą posiada też ten HP i dzięki której można pracować także na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest znacznie atrakcyjniej.

Polecany HP ProBook x360 435 G7 to także procesor AMD RYZEN 3 4300 U o czterech rdzeniach, który nawet po tych czterech latach działa tak jak nowy. Natomiast te montowane w najtańszych laptopach zazwyczaj po części zwalniają po około roku użytkowania. Kluczowe znaczenie może mieć też wzmocniona konstrukcja tego HP, czyli to że wytrzyma on nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków na statystyczną domową podłogę z wysokości około metra. Tego typu upadek to dla standardowego taniego laptopa elektroniczna śmierć.