HP ZBook 15 G6 – sprzęt dla profesjonalistów

Laptop to oczywiście mobilność i pod tym względem również ten model cechuje się bardzo dobrymi parametrami, co docenia wielu jego nabywców

Laptop czy komputer stacjonarny? Takie pytanie często zadają sobie ludzie używający na co dzień komputera do pracy. Dzięki temu, że powstał nowy model firmy HP nie trzeba już zastanawiać się nad wyborem tego właściwego. Sprawdź, jakie cechy ma HP ZBook 15 G6 (http://notebooki.biz.pl/mobilne-stacje-robocze-wysoka-wydajnosc-w-atrakcyjnej-cenie/).

Wydajny

Laptop to oczywiście mobilność i pod tym względem również ten model cechuje się bardzo dobrymi parametrami, co docenia wielu jego nabywcówPrzede wszystkim wydajność, taki cel przyświecał zapewne projektantom tworzącym ten przenośny komputer dla profesjonalistów. Udane połączenie procesora, karty graficznej i pamięci umożliwia wydajną pracę, niezależnie od tego w jakim miejscu ma się zamiar pracować. Podczas pracy na komputerze tej serii można otwierać nawet wiele kart i nie martwić się o to, że laptop wyraźnie zwolni swoją pracę.

Mobilny

Laptop to oczywiście mobilność i pod tym względem również ten model cechuje się bardzo dobrymi parametrami, co docenia wielu jego nabywców. Niewielka masa własna sprawia, że jest wygodny do transportu. Z kolei 15 calowy ekran z antyrefleksyjną powłoką pozwala na pracę nawet w mocno nasłonecznionych miejscach. Ponadto nie wolno zapominać o tym, że został wyposażony w pełną numeryczną klawiaturę, co zapewne nie będzie bez znaczenia dla wielu z tych, którzy pracują na liczbach.

Odporny

Laptopy jako komputery mobilne często są narażone na przypadkowe uszkodzenia mogące powstać w wyniku codziennego użytkowania. Producenci tej serii postawili zatem na to, by produkt finalny był wytrzymały. Przeprowadzili bardzo restrykcyjne testy wojskowe i dzięki temu sprzęt jest odporny na wstrząsy i trudne warunki, co zapewnia użytkownikowi spokój ducha, przydatny w wykonywaniu codziennej pracy.

Poszukiwania nowego laptopa prawdopodobnie można właśnie zakończyć w tym miejscu. Lekki i niezawodny, a zarazem bardzo wydajny laptop serii HP ZBook 15 G6 to jeden z tych modeli, na które warto zwrócić uwagę wybierając nowy komputer przenośny na własny użytek.

 

Obraz z www8.hp.com