Jakie są największe zalety Dell Inspiron 5482

Liczne recenzje Dell Inspiron 5482 potwierdzają bardzo wysoką jakość wykonania klawiatury.

Obecnie laptop Dell Inspiron 5482 dostępny jest w przynajmniej kilku konfiguracjach sprzętowych, są one zróżnicowane nie tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o najbardziej istotne elementy, ale również różnego rodzaju dodatki, które mają ogromny wpływ na komfort pracy. Jakie są zatem największe zalety laptopa Dell Inspiron 5482?

Matryca

Liczne recenzje Dell Inspiron 5482 potwierdzają bardzo wysoką jakość wykonania klawiatury.Warto wiedzieć, że w każdej konfiguracji sprzętowej zamontowano 14 – calową matrycę Full HD, która została wykonana w technologii IPS. Ponadto testy Dell Inspiron 5482 jednoznacznie dowodzą, że jest to bardzo wysokiej jakości urządzenie, które nie tylko gwarantuje satysfakcjonujące parametry, ale również obraz.

Laptop świetnie zda egzamin nie tylko w trakcie obsługi programów multimedialnych, ale także jako narzędzie do obróbki materiałów video czy obróbki grafiki. Należy również koniecznie podkreślić, że każdy sprzęt, który wchodzi w skład tej serii został wyposażony w dotykowy ekran, co ma istotne znaczenie dla osób, które bardzo często pracują w podróży. Praca w trybie tabletu jest bowiem nie tylko wygodna, ale również precyzyjna.

Klawiatura oraz touchpad

Liczne recenzje Dell Inspiron 5482 potwierdzają bardzo wysoką jakość wykonania klawiatury. Została ona bowiem wyposażona nie tylko w sześć rzędów klawiszy, ale także dodatkowe podświetlenie. W produkcie postawiono również na duży opór, dlatego w trakcie pisania dłuższych tekstów, palce użytkownika nie będą się męczyły.

Dużym atutem jest także wydzielenie klawiszy strzałek, co bardzo korzystnie oddziałuje na wygodę obsługi całego laptopa. Koniecznie należy również podkreślić, że klawiatura jest bardzo cicha, w ten sposób praca nie będzie przeszkadzała osobom znajdującym się w pobliżu. Bardzo dobrze został także wykonany touchpad. Nie znajdują się tutaj zewnętrzne przyciski mimo to korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe.

 

Obraz z kuzniewski.pl