Laptop Getac B360

Laptop Getac B360 należy do laptopów dla pracowników mobilnych

Laptop Getac B360 należy do laptopów dla pracowników mobilnych (http://icom-computer.pl/laptop-getac-b360-tytan-wytrzymalosci/). Stosowany dla osób którzy prowadzą własne gabinety lub biura jak Lekarze, Psychologowie, Prawnicy, Graficy, Fotografowie ale i też dla Biznesmenów którzy prowadzą własne biznesy po za swym biurem. Laptop nie zajmuje sporo miejsca na biurku. Solidnie zrobiony i wykonany, a specyfikacja sprzętowa jest odpowiednia dla programistów, grafików, fotografów. 

Laptop Getac B360 należy do laptopów dla pracowników mobilnychProcesor Laptopa jest Intel Core I5 z serii 10210U. Ram posiada 16 GB DDR4. Dysk twardy 256 GB z dysków SDD. Dysk HDD nie posiada ale zawsze można przerzucać pliki na tak zwaną Chmurę lub na zewnętrze dyski twarde lub na pendrivy. Karta Graficzna jest zintegrowana o Intela. Dokładna Karta Graficzna to Intel UHD Graphic. Przekątna Ekranu ma 13,3″ z rozdzielność max 1920 x 1080. Typ Ekranu Full HD. Ekran jest interaktywny jak w tablecie lub smartphone. Nie posiada napędu DVD, Blu Ray, Blu Ray 3D. Typ Baterii w Laptopie jest Li-Ion i czas pracy w godzinach wynosi około 7 godzin. Można zainstalować Kartę SD. Jest wbudowany mikrofon i kamerka 2.0 MPix. Można podłączyć własne słuchawki. Ma wbudowany Internet WLan, Wi-Fi, Bluetooth. Nie można podłączyć Laptopa do Internetu Stacjonarnego (czyli Internet z tak zwanego kabla). Wbudowane wejść USB wynosi 3 sztuki. Laptop jest dodatkowo wzmocniony. System Operacyjny to Windows 10 Pro. Wymiary sprzętu to 342 mm x 281 mm x 35 mm i waży 2,32 kg. Gwarancja jest na 3 lata i można tą gwarancję przedłużyć. Dodatkową rzeczą jest wbudowany moduł GPS i  pióro. Można podłączyć zewnętrzną klawiaturę i myszkę.

Polecam ten Laptop Biznesowy dla tych co ich biznes jest mobilny. Czas pracy baterii jest długi bez ładowania baterii. Też ładnie komponuje się na biurku w czasie pracy lub przy pokazać przy prezentacji zdjęć, prezentacji produktów, obróbki zdjęć i grafik dla potencjalnych klientów.