Laptop o solidnym wnętrzu

Nowy Toshiba Portege X30-F to dość klasyczny laptop

Poszukujesz naprawdę przydatnego laptopa. Urządzenia mobilnego. Sprzętu, który możesz przewieść dosłownie wszędzie. Jeśli zależy Ci na na naprawdę ciekawym urządzeniu warto Toshiba Portege X30-F mieć we własnym domu. W tym artykule dowiesz się szczegółowo o parametrach urządzenia. Opowiemy także, o jego przeznaczeniu. 

Wygląd

Nowy Toshiba Portege X30-F to dość klasyczny laptopNowy Toshiba Portege X30-F to dość klasyczny laptop. Nie ma w nim spektakularnego. Nie grzeszy kolorystyką. Jest produkowany w klasycznym odcieniu czerni. Posiada metalowe zawiasy, które łączą ekran z klawiaturą. Ponadto posiada błyszczącą matryce oraz podświetlaną klawiaturę.

Wymiary i waga

Laptop Lenovo to leciutki maluszek pośród wielu urządzeń. Jego waga to prawie 1kg. Dla porównania dodam, że waży prawie tyle co paczka cukru. Jego wymiary też są imponujące. Szerokość Toshiba Portege X30-F to 31,6 cm. Jeśli chodzi o wysokość to sięga ona 16,4 mm,a głębokość całkowita to 22,7 cm.

Procesor

W tak małej obudowie Toshiba Portege X30-F zmieścił się procesor Intel Core i7 8565U (http://www.notebooki-notebooki.pl/toshiba-portege-x30-f-nowoczesny-laptop-biznesowy/). Jego standardowa częstotliwość to 1800 MHz. Jeśli chodzi maksymalne obroty Toshiba Portege X30-F jest wstanie dojsć do 4800 MHz.

Dysk

Jeśli chodzi o wydajność  Toshiba Portege X30-F spełnia ten wymóg na piątkę z plusem. Jego dysk twardy to prawdziwa kopalnia o pojemności 512 GB. Dysk działa w systemie SATA.

Pamieć urządzenia

Ta niewielka maszyna mieści w sobie 8GB pamięci  w typie DDR4. Wbudowana pamięć w Toshiba Portege X30-F jest raczej podstawą każdego laptopa. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby Toshiba Portege X30-F miała ją na poziomie 32GB.

Bateria na kilka godzin

Mimo niewielkich rozmiarów Toshiba Portege X30-F posiada wydajną jak na swoje gabaryty baterię. Dzięki niej możesz pracować aż do 10 godzin na pełnym ładowaniu.

Przeznaczenie

Laptop Toshiba Portege X30-F sprawdza się do pracy oraz dla osób podróżujących.

Obraz autorstwa: us.dynabook.com