Lenovo po raz kolejny pokazuje co potrafi

Lenovo znane jest z produkowania bardzo dobrych laptopów, które zastosowane mogą znaleźć w różnych okolicznościach

Lenovo znane jest z produkowania bardzo dobrych laptopów, które zastosowane mogą znaleźć w różnych okolicznościach. Użytkownicy chętnie sięgają po sprzęt tego producenta zarówno wtedy, kiedy muszą wykonać jakieś czynności zawiązane z pracą jak i wtedy, kiedy chcą się rozerwać. Wszystko za sprawą starannie przygotowanych sprzętów, które są w stanie zadowolić wiele grup odbiorców. Z każdą nową premierą Lenovo umacnia swoją pozycję jako firma doskonale rozumiejąca potrzeby rynku, która nie boi się nowatorskich posunięć. Jednym z dowodów na to jak porządny sprzęt jest przez nią produkowany jest laptop Lenovo 300e 2nd Gen. Ten niewielki laptop jest doskonałym wyborem dla wymagających osób poszukujących dobrze działającego sprzętu biznesowego. Lenovo 300e 2nd Gen jest też doskonałym przykładem na to, że obecnie można produkować bardzo dobre jakościowo sprzęty 2 w 1. 

Doskonały komputer dla profesjonalisty

Lenovo znane jest z produkowania bardzo dobrych laptopów, które zastosowane mogą znaleźć w różnych okolicznościachLenovo 300e 2nd Gen to sprzęt bazujący na systemie operacyjnym Windows 10 Pro (więcej: http://notebooki.biz.pl/maly-i-praktyczny-sprzet-na-kazda-okazje/). Zasila go procesor Intel Celeron N4100 oferujący od 1.10 GHz do 2.40 GHz. Wielkość ekranu to 11,6 cala, co świetnie wpływa (w połączeniu z długim czasem pracy na baterii oraz lekkością sprzętu) na jego pracę w mobilnych warunkach. Nie można zapominać także o pamięci RAM, która jest dostosowana do przeznaczenia komputera, a wynosi ona 4GB.

Dysk twardy operuje pamięcią 64 GB, co niektórym może wydawać się małym rozmiarem, jednak biorąc pod uwagę biznesowe przeznaczenie i fakt, że wiele rzeczy dzisiaj trzyma się w chmurze lub na zewnętrznych nośnikach, jest akceptowalnym rozwiązaniem. Karta pamięci Intel UHD Graphics 600 działa wyśmienicie w połączeniu z resztą sprzętu. Dzięki dobremu zaprojektowaniu, Lenovo 300e 2nd Gen wykonuje wszystkie zadania, do których został przeznaczony, dlatego można go oceniać jedynie jednoznacznie dobrze.

 

Obraz z psref.lenovo.com