Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 – inna akuratna opcja

Maszyna taka jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to głównie procesor Core i7 o sześciu rdzeniach, czyli jest to procesor polecany jeśli chodzi o trwałość

Sprzęt taki jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 (http://www.notebook4u.com.pl/laptop-do-pracy-na-co-zwrocic-uwage/) to też więcej opcji średnich cenowo, czyli to też procesor Core i7 10750H, czyli standard, jeśli chodzi o ten typ. Podobnie jest z ekranem o przekątnej 17,3 cala i z matową matrycą, oraz z czytnikiem kart. Wersję nieco ciekawszą wyróżni 32 GB pamięci RAM typu DDR i 512 GB na dysku SSD, ale dodatki takie jak podświetlana klawiatura, sześć portów USB, w tym co najmniej jeden typu 3.0 i do tego kamera internetowa, to raczej standard. Dlatego też te opcja różnią się głównie pojemnością dysku typu SSD i wielkością pamięci RAM. Normą jest natomiast ta wzorowo funkcjonująca matowa matryca. Ją mają też o wiele tańsze laptopy, ale w ich przypadku działa ona raczej średnio, bo marka w tym świecie zobowiązuje i w tym tkwi przewaga Lenovo.

Maszyna taka jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to głównie procesor Core i7 o sześciu rdzeniach, czyli jest to procesor polecany jeśli chodzi o trwałośćMaszyna taka jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to głównie procesor Core i7 o sześciu rdzeniach, czyli jest to procesor polecany jeśli chodzi o trwałość. Zalicza się go też do opcji dość drogich, zwłaszcza wtedy gdy jest on nowy. Najważniejszym jest jednak to, że laptopy markowe z tym procesorem funkcjonują dłużej niż trzy lata, a te tanie potrafią się psuć po dwóch latach lub po niecałych dwóch. Dodatkowy plus tej maszyny to też brak dotykowego ekranu, dla niektórych ułatwia on pracę, ale innym wydaje się być tylko kompletnie zbędnym bajerem.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to też Bluetooth, dzięki któremu zdjęcia z telefonu można przesyłać bezpośrednio do komputera. W tym tkwi główna zaleta tego bajeru, ale wiele znaczy też i to, że za jego pomocą bezprzewodowo przesyła się filmiki. Z tej przyczyny dodatek ten doceniają pracujące kobiety. Cały ten osprzęt dodatkowy chroni obudowa, w której przypadku nie ma grzechotania najważniejszych podzespołów. Wiele znaczy też uroda tej obudowy, czyli srebrna ramka wokół ekranu i taka sama ramka wokół części dolnej i klawiatury podświetlanej na niebiesko.

Biznes zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com