Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 – opcja rewelacyjna

Sprzęt taki jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 w przypadku wersji najmocniejszej to też system operacyjny Windows 10

Sprzęt taki jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 w przypadku wersji najmocniejszej to też system operacyjny Windows 10, procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, 64 GB pamięci RAM, czytnik kart pamięci, matowa matryca, 17,3 cala ekranu, Bluetooth, sześć portów USB i porty USB typu 3.0, oraz port HDMI. Do tych zalet należy jeszcze dodać masę wynoszącą trzy i pół kilograma, czyli jest to laptop, który nie będzie wybitnie poręcznym dla pracującej kobiety, ale znacznie bardziej docenią go graficy komputerowi. Rzecz jasna będzie miał on drobne problemy z szybką obróbką materiału filmowego w jakości 4K, ale to i tak ciekawa propozycja dla tych, którzy pracują na szybkim laptopie w wielu miejscach, czyli też w lokalizacji takiej jak wagon pociągu podmiejskiego.

Sprzęt taki jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 w przypadku wersji najmocniejszej to też system operacyjny Windows 10W czasach obecnych laptopy takie jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 muszą nadawać się do pracy w wielu miejscach i właśnie dlatego posiadają te dopracowane matowe matryce. Te matryce są zaskakująco dobrymi także w przypadku opcji tańszych, bo i w przypadku opcji tańszych muszą dawać możliwość pracy w miejscu takim jak taras otulony wionoroślami, czyli tam gdzie naturalne promieniowanie słoneczne nie ułatwia pracy. Ta mocna odmiana wyróżnia się też i tym, że nie ma ekranu dotykowego, ale dla wielu ten ekran dotykowy to jedynie gadżet utrudniający pracę.

Maszyna taka jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to też odporność, jeśli chodzi o niezbyt mocne uderzenie o blat typowego biurka. Mowa tu dokładnie o tym, że ten laptop ma obudowę w której nie grzechoczą podzespoły elektroniczne. Ta cecha wyróżnia wiele markowych laptopów, które na dokładkę są o wiele ciekawszymi, jeśli chodzi o walory upiększające obudowy. Obecnie nawet mężczyźni zwracają uwagę na wygląda laptopa, czyli na tę srebrną ramkę wokół podświetlanej na niebiesko klawiatury, tego typu wyróżnienia stają się normą i to nawet w świecie laptopów ze średniej półki cenowej.

Biznes zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com