Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 – ciekawa opcja

Lekkość Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 w porównaniu z pozostałymi zaletami też znaczy bardzo wiele, bo to właśnie ze względu na lekkość kobiety kupują takie laptopy

Akuratny Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to 14 cali ekranu (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/idealny-laptop-dla-studenta-na-co-zwrocic-uwage/), system operacyjny Windows 10, Bluetooth, 16 GB pamięci RAM typu DDR3, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, matryca błyszcząca, dotykowy ekran, mikrofon, wbudowana kamera internetowa, pojemna bateria, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych, podświetlana klawiatura, cztery porty typu USB, jeden port HDMI i urodziwa obudowa. Model ten spodoba się wielu kobietom ze względu na niską masę i dotykowy ekran, dzięki któremu obsługa laptopa do pracy jest o wiele szybszą. wiele znaczy też i to, że ma on wbudowany Bluetooth, dzięki któremu można przesłać filmy ze smartfona na dysk i to metodą bezprzewodową. Dodatkowym atutem tej opcji jest też wzmocniona konstrukcja, czyli to, że ten laptop raczej wytrzyma upadek na podłogę z wysokości około metra.

Lekkość Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 w porównaniu z pozostałymi zaletami też znaczy bardzo wiele, bo to właśnie ze względu na lekkość kobiety kupują takie laptopyProcesor Core i7  z czterema rdzeniami to też bardzo ważna zaleta Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1, bo ten konkretny procesor imponuje żywotnością, czyli może pracować przez ponad pięć lat i po tym czasie będzie funkcjonować tak jak nowy.  Jednym słowem na tle bardzo tanich laptopów maszyna ta wypada wręcz rewelacyjnie, bo tanie laptopy już po dwóch latach można wyrzucić, a ten konkretny będzie działał nawet przez ponad osiem, a dotykowy ekran to dyskusyjna zaleta w tym przypadku, bo łączy się z matrycą błyszczącą, czyli nie nadaje się on do pracy w miejscu obficie nasłonecznionym.

Lekkość Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 w porównaniu z pozostałymi zaletami też znaczy bardzo wiele, bo to właśnie ze względu na lekkość kobiety kupują takie laptopy. Dla nich liczą się też detale upiększające takie jak srebrna ramka wokół podświetlanej na niebiesko klawiatury. Wydaje się że to wizualne piękno znaczy dla kobiet więcej niż mocny procesor o ośmiu rdzeniach. Rzecz jasna tak nie jest, bo kobiety rozsądne szukają połączenia urody i niezawodności.