Poręczny tablet i mocny komputer w jednym

Microsoft Surface Pro 7 wygląda z pozoru jak niczym nie wyróżniający się, większy tablet

Dzisiejszy klient sklepów komputerowych przede wszystkim od kupowanego sprzętu oczekuje funkcjonalności i bardzo powolnego zużywania się. Kilka lat temu przyzwyczajeni bylismy jeszcze, że okres komfortowego działania komputera wynosił plus minu 3 lata. W dzisiejszej sytuacji przyzwyczajeni jestemy jednak, że producenci znacznie podwyższają jakość oferowanych sprzętów. Kupując komputer oczekujemy więc, że będzie on szybki, sprawny, a ponad to- nie będziemy musieli liczyć się z jego syzbką zmianą. Niewątpliwie, by osiągnąć takie efekty musimy mądrze wybrać sprzęt, na którym będziemy pracować. Od lat praktyka pokazuje, że takim sprzętem są komputery firmy Microsoft. Najnowsze propozycje producenta wypadają bardzo dobrze i skłaniają do zastanowienia się nad zakupem. Najlepszym przykładem będzie komputer Microsoft Surface Pro 7 (www.notebooki-notebooki.pl).

Niepozorny, lecz bardzo efektywny

Microsoft Surface Pro 7 wygląda z pozoru jak niczym nie wyróżniający się, większy tabletMicrosoft Surface Pro 7 wygląda z pozoru jak niczym nie wyróżniający się, większy tablet. Smukła budowa, połączona z dwunastocalowym ekranem sugeruje, że jest to większa wersja przeznaczona dla profesjonalistów. Ten, kto podejdzie do tego przetu z takim nastawieniem może się bardzo zdziwić. Owszem, Microsoft Surface Pro 7 może być wykorzystywany jako tablet, lecz to ujmowałoby jego potencjałowi. To przede wszystkim funkcjonalny komputer. Dzięki dołączanej klawiaturze, korzystanie z niego jest bardzo praktyczne. Jego podzespoły dają możliwość użytkownikowi na tworzenie bardzo skomplikowanych i zaawansowanych treści.

Microsoft Surface Pro 7 wykorzystuje do pracy system operacyjny Windows 10 Home. Pamięć RAM tego komputera wynosić może 4 GB, 8 GB albo 16 GB. Procesory które mogą zasilić sprzęt, w zależności od preferencji użytkownika to Intel Core i3, Intel Core i5 lub Intel Core i7 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i7-processors.html). Pamięć masowa sprzętu osiągnie nawet 1 TB. To świetne i obiecujące zestawienie.

 

Obraz autorstwa:  news.microsoft.com