ThinkPad gotowy na wszystko

Laptopy z serii ThinkPad już niejednokrotnie udowodniły, że stanowią jedno z najlepszych rozwiązań dla biznesu dostępne na rynku

Laptopy z serii ThinkPad już niejednokrotnie udowodniły, że stanowią jedno z najlepszych rozwiązań dla biznesu dostępne na rynku. Przedsiębiorcy bardzo często je wybierają z uwagi na ich wysokie możliwości oraz masę udogodnień związanych z korzystaniem z nich. Z biegiem lat, producent Lenovo unowocześniał swój sprzęt, ale także oferował różne wersje takich komputerów. Dzięki temu w ramach ThinkPadów można kupić zarówno lekkie laptopy jak i bardzo złożone mobilne stacje robocze. Zdecydowanie warto poznać tą ofertę dogłębnie, ponieważ nie trudno znaleźć tam sprzęt na każdą okazję. Właśnie do takiej kategorii komputerów należy Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/laptop-do-nauki-online-co-nalezy-wiedziec/).

Nic go nie zaskoczy

Laptopy z serii ThinkPad już niejednokrotnie udowodniły, że stanowią jedno z najlepszych rozwiązań dla biznesu dostępne na rynkuZdecydowanie można powiedzieć, że mało jest zdań, z którymi Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 będzie miał problemy. Ten komputer został doskonale przemyślany już w fazie planowania, dzięki czemu posiada bardzo dużo nowinek technologicznych, czyniących z niego sprzęt nie do pokonania przez codzienne zadania związane z wykonywaniem pracy. Komputer w swojej pary wykorzystuje procesor Intel Core Comet Lake albo Xeon W, które pracują na ośmiu lub szesnastu rdzeniach. Tak dobre zaplecze w postaci procesora pomaga sprzętowi koordynować każdy, nawet najbardziej wymagający proces. Pamięć RAM wynosi 16 GB.

Komputer oferuje także bardzo dobry ekran, którego przekątna wynosi 17,3 cale! To olbrzymia powierzchnia, która przydaje się podczas pracy biznesowej. Nie każdy może sobie przecież pozwolić na mały ekran, zwłaszcza jeżeli jednocześnie czuwa nad kilkoma procesami. Pamięć masowa Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 może osiągąć nawet do 2TB. Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 jest sprzętem, który doskonale sprawdzi się także w podróży- może on przetrwać bardzo długo bez ładowania, nie obniżając przy tym swoich możliwości. Lenovo przedstawiając ten model zrobiło bardzo dobry ruch.

Biznes zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com