ThinkPad P15s Gen 2

Laptop Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 ma wbudowaną specjalną baterię, która może działać nawet do 15 godzin

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 (http://icom-computer.pl/najwazniejsze-zalety-lenovo-thinkpad-p15s-gen-2/) jest mobilną stacją roboczą, która ma wbudowaną profesjonalną kartę graficzną NVIDIA Quadro. Produkt ten oferuje niezwykłą moc, która jest godna dużo droższych, skomplikowanych oraz trudnodostępnych urządzeń. Lenovo stworzyło wersję dla każdego dobrej jakości, która jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu każdy użytkownik poszukujący świetnego laptopa może sobie na niego pozwolić.

Prawdziwe kolory i płynny dźwięk

Laptop Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 ma wbudowaną specjalną baterię, która może działać nawet do 15 godzinDzięki wbudowanej technologii HDR Dolby Vision laptop Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 zadziwia kontrastem i jasnością. Co więcej, kolory, które są wyświetlane na ekranie laptopa są niesamowicie żywe. Dzięki temu laptop ten sprawdza się nie tylko podczas pracy biurowej, ale może być z powodzeniem użytkowany do oglądania filmów, grania w gry, a nawet sprawdzać się świetnie w przypadku osób zawodowo zajmujących się tworzeniem grafik, plakatów, ilustracji, kartek urodzinowych, czy też różnego rodzaju wizualizacji mulimedialnych. W przypadku tego rodzaju pracy doskonała jakość obrazu na laptopie na którym się pracuje jest niezbędna. Produkt Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 całkowicie spełnia te oczekiwania. Również nie zawodzi jeżeli chodzi o dźwięk. Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 wytwarza dźwięk najwyższej klasy, a wszystko to dzięki dynamicznie regulowanym poziomom głośności oraz technologi Dolby Audio™.

Doskonała łączność ze światem bez względu na lokalizację

Laptop Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 ma wbudowaną specjalną baterię, która może działać nawet do 15 godzin. Co więcej, laptop jest ultralekki, więc zabieranie go ze sobą nie jest zbyt dużym problemem. Ponieważ komputer może działać bez dostępu do kontaktu przez kilkanaście godzin z powodzeniem można swoje biurko przenieść do lasu lub do parku i pracować oddychając jednocześnie świeżym powietrzem.