ThinkPad T14s – lekki i wydajny ultrabook

W obudowie o kolorze czarnym mieszczą się podzespoły najnowszej generacji

Jeśli rozglądasz się za notebookiem, który zapewni ci wysoką mobilność, odporność na uszkodzenia i jednocześnie pozwoli cieszyć się aktualnością komponentów to powinieneś zainteresować się nowym Lenovo ThinkPad T14s (http://notebooki.biz.pl/lenovo-thinkpad-t14s-z-comet-lake-dla-podrozujacych/). Laptop ten podobnie jak swój poprzednik (T490s) został przetestowany w trudniejszych warunkach. Jest gotowy do pracy z oprogramowaniem wymagającym najnowszych procesów technologicznych. W zależności od osobistych preferencji pracować będziemy na 14-calowej matrycy w rozdzielczości FHD lub WQHD (więcej). Niewielkie wymiary 32,9 cm x 22,7 cm pozwolą zmieścić notebooka nawet w mniejszym plecaku.

Co znajdziemy wewnątrz ThinkPada T14s?

W obudowie o kolorze czarnym mieszczą się podzespoły najnowszej generacjiW obudowie o kolorze czarnym mieszczą się podzespoły najnowszej generacji. Lenovo we współpracy z Intel w T14s umieścił procesor Comet Lake, zintegrowaną kartę Intel UHD Graphics, a także dysk SSD PCIe NVMe OPAL. Zoptymalizowana specyfikacja wraz z pojemnym akumulatorem 50 Wh da nam szansę pracować do późnych godzin – również w trudniejszych warunkach (czas pracy urządzenia przy umiarkowanym użytkowaniu około 20 godzin).

ThinkPad T14s to ultrabook stworzony z myślą o podwyższonym komforcie użytkowania i luksusie. Podwyższony standard da nam możliwość korzystania z technologii Cortana, inteligentnej zasłonki kamerki ThinkShutter oraz stacji dokującej od Lenovo. Będziemy mieli okazję skorzystać z wybranego panelu. W zestawie dostępne są matryce w kilku wariantach FHD: zwykła, energooszczędna, z PrivacyGuard oraz dotykowa. Alternatywnie, w razie potrzeby możemy pomyśleć o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440 px).

ThinkPad T14s doceni każda osoba, która pracuje poza obszarem swojego biura. Gwarantuje to innowacyjna łączność w postaci:

  • modemu WWAN Fibocon L850-GL 4G LTE-A,
  • Bluetooth 5.2 (opcjonalnie z vPro),
  • WLAN Intel Dual-Band 802.11 AC.
Car obraz autorstwa freepik - www.freepik.com